Karrier Érsekcsanád

Munkakör:  Pénzügyi - számviteli munkatárs

Kis- és nagykereskedelmi cégünk főkönyvelését külsős könyvelőiroda végzi, de a napi szintű pénzügyi és adminisztratív teendőket cégen belül végezzük el, ehhez keresünk főállású pénzügyi-számviteli munkatársat.

mail    info@matrackucko.hu

Varroda - Logisztikai központ: 6347 Érsekcsanád, József Attila utca 53. (hrsz: 826/29.)

  • Feladatok:
    • napi könyvelési és pénzügyi feladatok ellátása FM vállalatirányítási rendszerben,
    • havi, negyedéves és éves zárások könyvelési anyagainak előkészítése,
    • üzleti partner adatlapok és cikk törzsadatok létrehozása, főkönyvi paraméterezése,
    • forint és deviza bankszámlák és pénztár könyvelése, utalandók rögzítése, előkészítése a könyvelésnek
    • árubeérkezések, kimenő szállítólevelek, munkalapok szkennelése, iktatása,
    • szállító és vevő számlák rögzítése,
    • számlák ellenőrzése NAV online rendszerben,
    • bérhez kapcsoló dokumentációk elkészítése,
    • tárgyi eszközök kezelése,
    • gépjármű flotta adminisztráció,
    • vevői-szállítói kintlévőségek kezelése,
    • adatszolgáltatások, bevallások előkészítése – MOHU, EKÁER, NAV, termékdíj, pályázatok,
    • lízing és hitel szerződések, biztosítások kezelése, jelentései,
    • szerződések átnézése, előkészítése, iktatása,
    • postázás előkészítése.

  • Elvárások:
    • kiemelt precizitás,
    • pénzügyi - számviteli végzettség,
    • naprakész számviteli ismeretek,
    • MS Excel magabiztos, gyakorlott használata,
    • önálló munkavégzés.

  • Előnyt jelent:
    • hasonló területen szerzett tapasztalat,
    • ha ismered a FM vállalatirányítási rendszert,
    • ha jártas vagy a munkaidő keretek,
    • ha van némi angol nyelvtudásod,
    • ha lakóhelyed Érsekcsanád vonzáskörzetében található.

  • Amit kínálunk:
    • teljes munkaidő:
      • H-CS 7:30 - 16:30
      • P:       6:00 - 12:30
    • szabad hétvége,
    • versenyképes bérezés, mozgóbér, prémium
    • hosszútávú munkalehetőség,
    • fiatalos csapat.

  • Céginformáció:
    • Alkosson velünk és legyen Ön is részese sikerünknek!
      • A MATRACKUCKÓ Alvásszaküzletek ágy, matrac, fenyőbútor értékesítésére szakosodott üzlethálózat teljes mértékben magyar tulajdonú családi vállalkozás.
      • Mi a MATRACKUCKÓ hálózatban hiszünk a kipróbált, minőségi termékek forgalmazásában, új termékek fejlesztésében, munkatársaink szakértelmében és az őszinteségben.

Amennyiben felkeltettük érdeklődésed, keress minket bizalommal és küldj egy részletes Önéletrajzot az info@matrackucko.hu email címre.

Aludj jól és ébredj Te is vidáman!